Ez-az


xx

Nord Stream pipeline leaks: What happened,

Szivárgás az északi áramlat csöveiben: Mi történt?

Szivárgás? Nem csak a tizenegy évig működött Nordstream1 mindkét ága kezdett „szivárogni” de a vadonatúj, Stream-áramlat2 ben is 105 ről 7 Barra csökkent a nyomás és dől a tengerbe a gáz.

Kinek van hasznára kinek árt ez a szivárgás?

Putyin drágábban adhatja el a földgázt, ami most jó ideig nem jöhet ezeken a vezetékeken. Elég bizarr következtetés.

Európa földgáz nélkül marad a télen, rettenetes válság előtt állunk!

Lehet, hogy ez a huszárvágás egy új Pearl Harbour, vagy World Trade Center egy új világégés iniciátora lesz?

xx

Saul Dávid Alinsky könyve „Rules for Radicals” -Útmutató radikálisoknak- 1946ban íródott, a kommunizmus fénykorában amikor a Szovjet Birodalom éppen megosztozott az Egyesült államokkal Európán. Amikor a szintén fénykorát élő, győztes háború utáni Amerika polgári bősége a kommunista forradalom terjesztésének minden esélyét kizárta. Alinsky hosszú türelmes taktikát javasolt a bal forradalom Amerikára, sőt a világra kényszerítésére: beszivárogni az állam intézményeibe egyházakba, hivatalokba, pártokgrémiumaiba, polgári körökbe, községek testületeibe, de főleg a tömegbefolyásolás eszközeibe.

Mára Alinsky emberei kohn-benditek ott ülnek az EU parlamentben, a konzervatív manfredweberek támaszaként. Zöldekként vagy liberálisként a német Bundestagban és városaink polgármesteri hivatalaiban, progresszív papjaik züllesztik egyházainkat.

Itt tényleg csak radikális forradalom. Ellenforradalom? mentheti meg a nyugati civilizációt! 

xx
Az ukrajnai háború, mint a legtöbb háború az elsőbbség eldöntéséért folyik. Az első világháború az angolszász hatalmak és szövetségeseik - kontra Németország és szövetségesei közötti döntő volt. A második világháborúban három egymással a végsőkig ellenséges rendszer közül kettő fogott össze a harmadik, mindkettőre legveszélyesebb rendszer ellen, de egyben az európai gazdasági konkurens ellen is. Így sikerült Európa eddigi priorítását a világban megsemmisíteni miután a győztesek megosztoztak Európán és a saját térségükben reánk kényszerítették saját rendszerüket.
Ma szintén három konkurens vetekszik: Az Amerikát és Európát kamatgyarmatosító finánchatalom; A birodalmi összeomlást követő liberális anarchiából újra feltámadt fél liberális fél nemzeti, nyersanyagokban gazdag, a haditechnikát hagyományosan fejlesztő Oroszág; És a kommunista válságból a minden magasabb civilizáció gazdasági rendszerére, a szabad szociális piacgazdaságra áttért Kína szigorú, korlátozott, paternális politikai rendszere, melynek gazdasági prosperitása máris vetekszik mindkét konkurense gazdasági erejével.
Az ukrajnai háború kimenetele dönti el bírja-e az Egyesült államok még néhány évig gazdasági és politikai elsőbbségét tartani, vagy kénytelen lesz a világ változásait elfogadni és az eljövendő, remélhetőleg többpólusú világba beigazodni. Reménykedjünk, hogy ennek az új világnak egyik pólusa Európa lesz.
xx
A nemzetközi finánctőke előbb a kor legerősebb hatalmai Nagy-Britannia és az USA gazdaságát gyarmatosította, majd a két világháborúban az egész világot csatasorba állította konkurensei: a központi hatalmak, majd a tengelyhatalmak, tulajdonképpen az európai konkurens ellen.
Tagadhatatlan, hogy a háború utáni évek a nyugateurópai és északamerikai népek aranykora volt. Ezalatt a tőkeoligarcha kamatgyarmatosította Európa mellett a fél világot és megszervezte saját vadliberális függetlenobjektív véleményformáló intézményeit. Ezek adják tudtul a világnak mi jó, mi elvetendő, ki a barát ki az ellenség, amely nem kíván beilleszkedni a turbókapitalizmus globális rendjébe.
Közben a világ is változott. Kína feladta kommunista rendszerét. Áttért a minden magasabb civilizáció gazdasági rendszerére, a szabad szociális piacgazdaságra, de megtartotta szigorú, korlátozott, paternális politikai rendszerét, amely a nemzeti rendszerek jellemzője. Gazdasági termelése pedig máris vetekszik más gazdasági óriásokkal és rövid időn belül nagyhatalommá válik.
Miután a Szovjet Birodalom saját fogyatékosságain összeomlott Oroszország rettenetes káoszba merült. Gazdasága néhány oligarcha tulajdonává lett, akik úgy mellékesen a véleménygyártást is kézbe vették. Valahogyan, egy véletlen lapszus folytán, a visszalépő államfő a titkosszolgálat egyik emberének adta át a hatalmat, aki az elvárásokkal ellentétben, megfékezte az oligarchákat és maga vette kézbe az állam irányítását. Fél liberális, fél nemzeti rendszert teremtett és néhány év alatt, legalábbis katonailag újra versenyképessé tette Oroszországot. Oroszország örömmel csatlakozna harmadik társhatalomként Európához és Amerikához, vagyis a nyugathoz, ami a jövő számára ideális lenne, ha együtt csatlakoznánk az eljövendő többpólusú világhoz, de a globális háttérhatalom csak a brüsszeli egylet féle szervilis kormányt hajlandó elfogadni.
Oroszország feladta a kommunizmus világhódító tendenciáit, és elismerte a Szovjet Birodalomból kivált népek függetlenségét. Ezek a nemzetek mégis tartanak az orosz szomszéd hegemóniaigényétől, és szívesen csatlakoztak vagy csatlakoznának az angolszász tömbhöz., Oroszország viszont csak semleges szomszédok létét ismerheti el és nem tűrhet ellenséges katonai tömböt közvetlen határain.
Ahogyan a múlt század harmincas éveiben három ellenséges rendszer állt szemben egymással, ma újra három nagyhatalom vetekszik, melyből kettő nem kíván a Washingtonból irányított globális világba besoroltatni.
Hírek szerint a globális állam négymilliárd dollárt invesztált, hogy saját ágenseiből alakítson ukrán kormányt. Embereik összefogtak Ukrajna lebigottabb soviniszta elemeivel, és addig feszítették a két nép közötti ellentéteket amig sikerült Putyint az ukrán háborúba belemanőverezni. Washington kijevi emberei biztos bunkerekből kommandírozva, nem adják fel a célt: az orosz konkurens megsem-misítésére akkor sem, ha az utolsó ukrán katona életébe kerül, és egész Ukrajna romhalmazzá válik. Russia must perish!
A háború vége és kimenetele egyelőre láthatatlan! A Nato fegyverszállítmányok és mindennemű támogatás az ukrán fél részére egyedül is kimeríti a casus belli fogalmát. Az Oroszország elleni blokád, amely máris többet árt Európának, mint Oroszországnak úgyszintén! Ha a brüsszeli elit belesodor bennünket ebbe a háborúba vége Európának!
xx

Ne csodálkozzunk az Iszlám radikalizálódásán. A Perzsa Sah elleni komplott, Afganisztán és Irak megszállása, az arab tavasz megrendezése, a líbiai szociális állam, vagy az iraki világi Bath rendszer szétbombázása mind radikálisabb anarchiákat eredményeztek. Az új kormányok nem tudják a társadalmat úgy féken tartani, ahogyan azt a háttérhatalom kívánná.

Az angolok az ezernyolcszázas években betörtek Afganisztánba, de ki kénytelenek voltak békét kötni az afgánokkal - egyetlen feltétellel, hogy seregeik élve kijöhessenek az országból. Ha a Vörös Hadseregnek nem sikerült Afganisztánt „felszabadítani”, Amerikának még úgysem.

A jövő energiaforrása a napenergia lesz és napsugárból van elég az Arab sivatagban. Az energia vonzani fogja az ipart. A világ nagyot fog változni! És ha Arábia terjeszkedni akar Európa van a legközelebb. Az Iszlám ötödik hadoszlopa máris ellepte városainkat.

A Deep Staate washingtoni és brüsszeli bábjai okosan teszik, ha felhagynak az iszlám elleni agresszióval mielőtt késő lesz! Európa pedig készüljön fel saját védelemére és külpolitikára. Mire  Amerika harmadrendű hatalommá silányul vagy saját faji konfliktusain szétesik, akkor már késő lesz!
xx

Proletár

Rómában az elszegényedett szabad polgárokat nevezték proletárnak akik állami ellátásra szorultak, de ivadékaik (proles) végett akik felnőve katonakötelesek lettek tartotta el őket az állam.

Marx ignorálva a nemzeti liberális korszellemet, hogy nacionalizmus és liberalizmus ikertestvérek és csak együtt egzisztensek, vagyis a polgár előbb francia, holland, amerikai csak másodsorban református vagy katolikus, konzervatív vagy liberális csak legvégül kétkezi munkás, vagy értelmiségi. A társadalmat vállalkozókra- szerinte kizsákmányolókra és munkásokra, kizsákmányoltakra- proletáriátusra degradálta le, bár a proletárt Rómában parazitaként értelmezték.

A szabad szociális piacgazdaság, minden magasabb civilizáció gazdasági rendszere, majdnem egyenlő jogokat biztosít, vagy kötelességeket ró fel minden polgárának. A kétkezi dolgozó épp olyan értékes tagja a társadalomnak mint az értelmiségi, hiszen valamennyien egyformán kötelesek vagyunk a társadalom működéséhez saját munkánkkal hozzájárulni.

Proletár az a parazita, aki nem hajlandó beigazodni a társadalomba, kihasználva a szociális hálót a társadalom kárára próbál érdemleges munka nélkül éldegélni. Legyen az iskolázatlan fél analfabéta, akár ravasz bankár aki svájci frankban számolja el a forintban nyújtott kölcsönöket. Vagy ügyvéd aki naplopóknak perlekedik ki milliókat az államtól, vagyis a szorgalmasan dolgozó társadalomtól.

 xx

Az EU-ra sózott örökjáradék hitel nem új találmány. Tőlünk nyugatabbra már régóta praktizálják a bankok. Fritz Müller vagy Pierre Dupont lefizeti új otthonának 15-20 százalékát és beköltözhet. Az ára hiányzó 80-85 százalékát felveszi a banktól, részben első osztályú jelzálogként, amit 10-20 év alatt visszafizet. A hitel másik részét nem kell visszafizetnie, csak a kamatokat törleszteni, amit a bank a kínálat, kereslet törvényei szerint emelhet, vagy csökkenthet. A kamatokat aztán tovább fizetik az örökösök, mert bankáréknak az örökké adós a legjobb adós.

A szabad szociális piacgazdaság -minden magasabb civilizáció gazdasági rendszere- addig marad működőképes, ameddig a résztvevők az élni és élni, hagyni mottóján cselekszenek. A bankárkaszt mind jobban ignorálja ezt az axiómát. Feltehetőleg rövid történelmi időn belül, a kormányokra erőszakolt államadásságok kamatait nem bírják fedezni az állam bevételei! Legkésőbb akkor, kénytelenek lesznek a politikusok a bankárkaszt ellen fellépni. 

xx

Az Amerikában mindjobban  terjedő zavargások csak a néhány év múltán várható globális anarchia kezdete, amibe a liberálextremizmus a fajok, nemzetek és kultúrák összekeverésén, a kábítószerek legalizálásán át a buziházasság és minden deviancia, végül a globális kamatgyarmatosítás elfogadásáig erőszakolta a világot. A világot kormányzó nemzetközi fináncoligarcha mára megvásárolta az Euró Amerikai Kultúrközösség majdnem minden politikai tényezője képviselőit a baloldaltól a konzervatívokig. Majd meghúzott egy határt, amelyet átlépni főleg jobbra ne próbáljon a politikus. A szintén felvásárolt függetlenobjetiv tömegtájékoztatásuk adja tudtul a polgárnak kit – kiket válasszon elöljárójának, majd mit tegyen, vagy meg ne merjen tenni a megválasztott politikus.
Elérkezett a globális árnyékhatalom végső győzelme? Vagy előbb az anarchia emészti fel az államgépezet alapjait és stabilitását. Az általános anarchia helyett a társadalom inkább elfogad egy új Gaius Julius Caesart vagy az unokaöccsét, akik bár a demokratikus jogokat megnyirbálják, de helyreállítják a rendet és az állam autoritását.
xx


Brüsszel támogatása az Anatóliába menekültek eltartására mindinkább akadozik, a török kormány próbál Európára ijeszteni a migránsok nyugatra indításával. Végül is Washington és Brüsszel rendezték az arab tavaszt, majd a szerencsére félre sikerült török nyarat.
Mivel török kormányszervek segítik, sőt biztatják a migránsokat, a görögök magukra hagyva nem bírják sokáig megvédeni határaikat. Ha megakadályozni akarjuk a tizenötös nyári tömeges bevándorlást, Brüsszel cselekedjen, azonnal: Minden egyes európai ország küldjön rendfenntartó erősítést a görög határra, akkor Erdogán is megérti, hogy komolyan vesszük a fenyegetést. A megígért támogatást meg kapják meg a törökök, főleg Amerikából, ha már Arábiába bombázták a demokráciát.
xx

A Perzsa háború?
Atatürk Törökországa mellett a perzsa Sah rendszere állt az összes iszlám államok között a legközelebb az Euró-Atlanti világhoz. Szovjeték természetesen nem kedvelték a Sah rendszerét, de valahogyan Washingtonban is rákerült a feketelistára. A véleményközegek addig diffamálták még forradalom űzte el országából, de valami hiba csúszott a számításba, mert az új, saját vallásán alapuló rendszer, még kevesebb hajlamot mutatott az akkor még két világhatalom valamelyikének messianisztikus tendjéhez igazodni, mint elődje.
Miután a Szovjet Birodalom saját fogyatékosságain összeomlott, már csak egyedül a washingtoni finánchatalom küszködik a mulláhk ellen, de mind keményebben. Most épp egy perzsa tábornok gépkocsiját bombázta szét egy távolból irányított szerkezet – egy olyan ország területén, amellyel Amerika nincs hadi állapotban. Trump Elnök rögtön figyelmeztette a perzsákat: nehogy ellenlépésekre merészkedjenek, mert abból bajuk származik!
Bajuk? Igaz! De, Iránban egy új Vietnámba sodródhat Amerika, mert sem Oroszországnak, sem Kínának nem érdeke a nyugati hegemónia Arábia olaja felett. Két nagyhatalom fogja ellátni Perzsiát fegyverrel, munícióval, és jól felfegyverzett, hitéért halni kész iszlámhadsereg fog ellenállni a hódításnak.
Csak remélhetjük, hogy a brüsszeli marionettek nem fogják Európát ebbe a háborúba  belesodorni. Ha mégis háborúra kel Oroszország és Amerika, háborújukat nem csak a Közel-Keleten, Európában fogják megvívni, és kiirtják Közép-Európa népeit.
xx

Amióta az ember letelepedett, a politikai hatalmat a pénz, illetve gazdagság szerezte meg. A hatalmat a gazdagság teremti, a hatalom szerezi a címet, így a középkorban a leghatalmasabb lett a király. A liberális rendszerben nem szükséges a hatalmasoknak a politikai aréna porondjára lépni! A háttérből kormányozni kevesebb veszéllyel jár, mint csőd esetén a fejet is odatartani, sőt leüttetni. A liberalizmussal együtt született ikertestvére a nacionalizmus, melyek születésüktől fogva konkurensek! Vagy halálos ellenségek? A nacionalizmus a liberális korszak épp olyan velejárója, mint a demokrácia, vagy a minden magasabb civilizáció gazdasági rendszere: a szabad szociális piacgazdaság.
A nemzetközi fináncoligarcha mára megvásárolta az Euró Amerikai Kultúrközösség majdnem minden politikai tényezője képviselőit a baloldaltól a konzervatívokig, akiknek saját tömegtájékoztatásuk útján közvetítik, milyen politikát kövessenek, és felsorakoztatta őket saját liberális zöld szivárványos szabadcsapatai elé úttörőnek. Ez az összeeszkábált trójai faló hivatott végső harcra, végső győzelemre vinni a világot kamatgyarmatosítani indult globális háttérhatalmat.
Korunk véleményformálóinak sugallatai ellenére egyetlen rezsim sem örök. Négy-öt  emberöltő, legfeljebb 150 év után időszerűtlenné válnak, és át kell engedniük helyüket egy más érának, amely sem jobb sem rosszabb az előzőknél, csak időszerűbb.
Most épp eme korszakváltás előtt állunk. A Hatalmát véglegesíteni igyekvő világot hódítani indult kozmopolita liberális háttérhatalom, épp a fajok összekeverésével ássa alá az állam stabilitását, és turbókapitalista telhetetlensége dönti anarchiába az egész Euró Atlanti Civilizációt.
A nemzeti rendszer megtartja a kor, ideális gazdasági rendszerét, a szociális szabad piacgazdaságot, de politikai rendszere tekintélyuralomi – paternalista. Felmerül a kérdés: A mai virágzó kínai rendszert lehet kommunizmusnak nevezni?
Putyinnak sikerült úrrá lenni a jelcini liberális anarchián, és fél liberális fél nemzeti rendszert teremteni Oroszországban.
A washingtoni és járószalagján függő kormányokra sózott államadósság rövid történelmi időn belül úgy megnövekszik, hogy az államok bevétele a kamatok térítését nem bírja fedezni. A liberális demokrácia anarchiává fajul. Az általános anarchia helyett a társadalom inkább elfogad egy új Gaius Iulius Caesart vagy az unokaöccsét, akik bár a demokratikus jogokat megnyirbálják, de helyreállítják az állam tekintélyét.










Hetven évvel ezelőtt kezdődött Európa lerombolása.
A képen a következők lehetnek: egy vagy több ember, álló emberek és túra/szabadtéri

A harmincas évek végén három kiengesztelhetetlen rezsim gátolták egymás hatalmi kibontakozását: a liberális kapitalista angolszász világ; a sztalini bolsevizmus; és a nemzeti társadalmak. Hogy az egyiket eliminálják, a másik kettőnek szövetségre kellett lépnie, bármilyen ellenséges viszonyban is álltak egymással!
Egy nemzeti konszenzusban egymásra talált Európa úgy a bolsevizmus, mint a globális liberalizmus világra kényszerítése előtt áthidalhatatlan akadályként tornyosult. Így adódott, hogy a világhatalomra törő két halálos ellenség összefogott Európa, illetve Európa legerősebb hatalma ellen, amely az időben Németország volt.
A lengyelek elvetettek bármilyen szövetséget Sztalinnal, de országuk két kontrahens Szovjet Oroszország és Németország között, gátolta, hogy ezek leszámolhassanak egymással. A versailles-i szerződéssel eleve konfliktusokra tervezett lengyel – német határviszonyok pedig kizárták a kiegyezést Németországgal.
A német, mint az angolszász diplomácia versenyre kelt a lengyel szövetséges megszerzéséért. Hogy a lengyeleket ágyútölteléknek szánták, azt már tisztázta a történelem. Hitler utalt a szovjet veszélyre, mely egész Európát fenyegette és hajlandó lett volna a két porosz terület közötti exterritoriális autópálya és vasúti átjáró fejében kiegyezni a lengyelekkel. Egyelőre. Ami előrelátható volt. Lengyelországnak éppoly fontos volt a tengeri kijárat, mint Németországnak az összefüggés porosz provinciái között. Ezért az angolszászoknak nem volt nehéz meggyőzni a lengyeleket, hogy közös erővel jól elverik a port Hitler hátán!
A szovjetek örömmel beszálltak volna egy nagy antifasiszta szövetségbe az angolszászokkal. Roosevelt a brit és francia külügyminisztereket küldte Moszkvába a Németország elleni koalíció összehangolására. Sztalin kölcsönös segélynyújtási szerződést követelt Lengyelországgal, Finnországgal és a három balti állammal. Nemcsak a finnek és baltiak, de a lengyelek is jobban tartottak a szovjet szövetségtől, mint a német ellenségtől. Hogy az angolszász diplomácia miben egyezett meg Sztalinnal a Baltikum és Lengyelország szovjet érdekszférába sorolásáról írásban vagy csak szóban az ma is titok, de ha nem volt ez irányú egyezség, miután a Vörös Hadsereg megtámadta és megszállta kelet Lengyelországot, illett volna a nyugati szövetségeseknek, a szovjeteknek is hadat üzenni a lengyel szuverenitás megsértése miatt. Az is tény, hogy ezen országok a szövetségesek győzelmével, Finnország kivételével, valamennyien a szovjet zsákmányai lettek.
A miniszterek még tudatták Sztálinnal, Nagy-Britannia, mint Franciaország hadat üzennek Németországnak, ha háborúba keveredik Lengyelországgal. Sztálin rögtön parancsot adott az eddig is forszírozott haditermelés feltúráztatására, a Vörös Hadsereg technikai, anyagi és emberanyagának két éven belüli támadóképes szintre emelésére. A következő héten meghívták Ribbentropot. Moszkvába - így ugratták bele Hitlert a lengyel háborúba.
1939. augusztus végén bombaként csapott be a hír: Ribbentrop és Molotov Németország és Szovjet Oroszország 10 éves megnemtámadási szerződést kötöttek! Ez az egyesség szovjet részről jó sakkhúzás volt. Németország is lemondott Kelet-Lengyelországról és a Baltikumról, amelyet az angolszászok már hajlandók voltak Oroszországnak átengedni. Számíthattak a brit-francia szövetségesek Németország elleni háborújával, melyben reményeik szerint Európa népei végképp tönkreverik egymást. Miután pedig a Vörös Hadsereg, lengő zászlók alatt vonulhat az Atlanti-partokig. Hruscsov szerint -aki már akkor Sztálin szűkebb köréhez tartozott- a szerződés aláírását követő banketten Sztálin jókedvűen dicsekedte: „Most jól rászedtem Hitlert!” Rászedve persze Sztalin éppúgy mint Hitler lettek. Éppen a német-szovjet közvetlen határ volt az angolszászok célja, remélve, hogy ellenségeik előbb utóbb egymásra rontanak.
Így lett előkészítve a második világháború és lett a lengyel nemzet a leginkább becsapott fél ebben a háborúban!              Olvasd tovább: Világháborúk és győztesek.
Blick auf die zerstörte Innenstadt von Hannover nach den Bombenangriffen von 1943 © dpa-Report Foto: Historisches Museum Hannover
Német kisváros a "felszabadítás" után.
xx

Brexit
Bildergebnis für churchillChurchill: Nagy Britanniának fel kell lépni minden feltörekvő európai hatalom ellen. Legyen az Spanyolország, Franciaország, vagy Németország, akár császártól, Hitlertől, akár egy jezsuita paptól kormányozva. Minthogy az utolsó három évtizedben Washingtonból és London Cityből irányítják a világot. Egyik központ sem nélkülözheti társát.

Wilson elnök 1913 karácsonya táján a nemzetközi fináncoligarcha kezére trükközte az Amerikai Egyesült Államok pénzügyi függetlenségét. Ezzel a kor leghatalmasabb gazdasága egy idegen, névtelen, kozmopolita tőkehatalom ellenőrzése alá került, hogy az Egyesült Államok népét és hatalmát faltörő kosként vethesse be globális hatalmi céljai megvalósításához a világ ellen
Bár az Egyesült Államok katonai támaszpontjai körbe hálózzák földünket, fenntartásuk mérhetetlen összegekbe kerül. Annál inkább, hogy pénzüket a nemzetközi fináncoligarchától (FED) kölcsönözik kamatos kamatra. A világ pedig rövidesen nem fogadja el fedezetlenül nyomtatott dollárjaikat.
Az US államra erőszakolt, mára polgáronként negyven – ötvenezer dollár körüli államadósság egyszer meg kell, hogy bosszulja magát, de az államon belüli faji ellentétek is konfliktusok forrásai lehetnek.
Mára hiba lenne Washingtont az egyedüli szuperhatalomnak tekinteni.
Ahogy más nagyhatalom felett, úgy Németország felett is elmúlóban van az idő. A mai Németország nem lenne képes majd az egész világ ellen évekig háborút viselni, mint a múlt század elején. A győztesek médiái mégis mumusként ijesztgeti Európa népeit a németekkel. Hogy milyen szerződések, milyen jogokat biztosítanak az angolszászoknak Németországban, nem publikus, de a német kormány érezhetően a Bilderberg társaság járószalagjára van kötve.
Miután a Szovjet Birodalom saját fogyatékosságain összeomlott. a jelcini anarchikus átalakulás éveiben úgy tetszett Oroszország ezután soha nem vetekedhet az Egyesült Államokkal, de Putyin rendet teremtett. Fél liberális, fél nemzeti rendszert valósított meg Oroszországban.
Oroszország legyőzte a bolsevizmust, ezzel lemondott a világ „proletárjai” egyesítéséről. A volt Szovjet Birodalom déli területein vagy tíz mozlim nép él erős népszaporulattal. Ezek könnyen túlnövik a szláv etnikumot. Kína pedig Szibériát fogja követelni.
Bár Európa tarthat a per pillanat még intakt Orosz Birodalomtól, persze ilyen hatalmas kiterjedésű birodalom sokfelől fenyegetett, de legkevésbé Európától. Ezt az oroszok maguk is megállapították. Próbálkoznak is jó viszonyt teremteni a nyugattal – végtére ők is európaiak. Kivonultak a megszállt Baltikumból és Közép-Kelet Európából, elfogadják Ukrajna függetlenségét, de Elégedjünk meg ennyivel. Washington ne akarja Európát Oroszország ellen hangolni.
Kína, ha lépést akart tartani a nemzetek közötti versenyben, át kellett térnie a kor időszerű gazdasági rendjére, a szabad piacgazdaság rendszerére, viszont megtartotta a szigorú – paternalista politikai rendszerét, ami a nemzeti rendszerek sajátossága. Ezen nézőpontból tekintve, a mai virágzó kínai gazdasági és államrendszert sehogy sem nevezhetjük kommunizmusnak. Bármilyen politikai rendszer is győzedelmeskedik Kínában, rövidesen nagyhatalommá emeli ezt a hatalmas nemzetet.
Esetleg -néhány évtized multán- India szintén felzárkózik a nagyhatalmak közé.
A demokrácia exportálása, az arab tavasz megrendezése radikális anarchiákat juttatott hatalomra Arábiában, amelyeket talán már lehetetlen lesz megfékezni. Bár az olajáldás Arábiában elapad, de a napsugár, a jövő energiaforrása marad, amiből bőven van az arab sivatagban. Az energiabőség az ipart fogja odavonzani... A világ nagy változások felé halad. Arábia épp napjainkban küldi ötödik hadoszlopát Európába. Olyan törvényekkel álcázva a bevándorlást, melyeket a világháborúk győztesei kényszeríttettek a legyőzött Európára. Arábia amint túllép az anarchián és terjeszkedni kíván, Európa van a legközelebb.
Rövidesen új feltörekvő hatalmak fogják Európát fenyegetni. Európa nem számíthat Amerika örökös gyámságára. Ezt mielőbb meg kell értenünk! Gondoskodnunk kell saját, szuverén Európa centrikus védelemről, külpolitikáról, a kormányoktól felügyelt bankrendszerről.
Az első világháború előtt több nagyhatalom létezett, melyek kisebb katonai erővel biztosíthatták szuverenitásukat. A világ globalizálása helyett, nem lenne ésszerűbb visszatérni a régi „békeidők” többpólusú világához? Északamerika, Délamerika, Európa, Oroszország, Kína, India, Arábia, fekete Afrika régiókkal.
 
xx

Bildergebnis für julius cäsar
Nacionalizmus és liberalizmus egymás függvényei, ikertestvérek, csak együtt egzisztensek! Avagy a szélsőséges liberalextremizmus intoleranciája a nacionalizmus ellen, nem ugyanazon fanatizmusból ered, mint a szélsőséges sovinizmus? Akár jó akár rossz a nacionalizmus a liberális korszak velejárója, mint a demokrácia vagy a szabad piacgazdaság.
Korunk véleményformálói sugallatai ellenére egyetlen rezsim sem örök. Négy-öt emberöltő, legfeljebb 150 év után időszerűtlenné válnak, és át kell engedniük helyüket egy más érának, amely sem jobb sem rosszabb az előzőknél, csak időszerűbb.
Most épp eme korszakváltás előtt állunk. Az anarchiába torkoló liberalizmus, az elkövetkező időkben kénytelen lesz behódolni a nacionalizmus térhódításának?
xx

Bildergebnis für trump

A nemzetközi háttérhatalom hírközegein át tudatja a politikusokkal, mit tegyenek vagy mellőzzenek, a polgárral pedig: miről mi legyen a véleménye.
Amerikában egy „független” elnökjelöltet állított a globális háttérhatalom Clintonné ellen, akiről csak az idők folyamán derült ki, ő éppen annyira saját emberük miként Clintonné asszonyság.
Németországban Merkel ellen egy rossz arcú, fura alakot küldtek a politikai arénába kit már előre leírtak. A trükk sikerült a szavazók a kisebbik rosszat választották. Majd mindenhol merkelék klikkje kapott többséget. A németek alig mertek a középtől fél lépéssel jobbra álló ellenzékre szavazni, melyet balliberálisék rögtön fasisztázni vagy nácizni kezdtek.
Franciaországban Marie le Pen nemzeti pártja ellen a szuper liberális bankmágnásoktól a szélsőbalig fogott össze, hogy a Rothschild klán választottja kerüljön az élre.
Most Szlovákiában kerül a nemzetközi finánchatalom választott asszonya az elnöki székbe.
Félő, hogy a májusi választások lesznek az utolsó lehetőség a brüsszeli marionetteket kiszavazni az EU parlamentből. Ha helyükön maradnak, a washingtoni háttérből kormányzó hatalmi elittel együtt rövidesen tönkreteszik az egész nyugati civilizációt.
xx 


A politikusok, bár eleve tudván, hogy hiányzik ígéreteik anyagi bázisa, megválasztásuk érdekében mégis mindent megígérnek. Bankárék aztán folyósítják ígéreteik beváltásához a milliárdokat, melyek visszafizetése, persze kamatostól, az adófizető kötelessége! Nálunk a Kádár Fekete János kettőstől, Antal Józsefen át, libás Gordonig minden jóember növelte az állam adósságát!
Wilson amerikai elnök 1913 karácsonya előtt pár nappal trükközte át az Amerikai Egyesült Államok pénzügyi függetlenségét a fináncmágnásoknak amikor is néhány privátbankot Federal Reserve Bank-nak (FED) nyilvánított és a bankóprést rájuk ruházta. Ezzel a kor leghatalmasabb gazdasága egy idegen, névtelen, kozmopolita tőkehatalom ellenőrzése alá került, hogy az Egyesült Államok népét és hatalmát faltörő kosként vethesse be hatalmi céljai megvalósításához a világ ellen.
Az Európai Centrál Bank ezen társaság leányvállalata Európa gyarmatosítására. A brüsszeli európapolitikárusok nagy hányada ezen szuperdemokrata társaság embere.
xx

Európa népeit két világháborúba hajszolta a világot kamatgyarmatosító nemzetközi finánchatalom, majd két téridegen hatalom SZU-US rendszerét kényszerítette ránk. Miután a Szovjet Birodalom saját fogyatékosságain összeomlott és Európa egyesült, most a bevándorlás, a tömeges migráció törvénybe iktatásával próbálja ez a háttérhatelom Európát lezülleszteni és az egész világot faji, vallási konfliktusokba kényszeríteni!
xx


Bildergebnis für rothschild
Bildergebnis für rothschildAz alapító Nathan Rothschild.



Jacob Rothschild
Amerika kormányzója.
Ha
Bildergebnis für soros
Soros a clan fullajtárja.
 Soros csak egyedül okoskodna...

Aki tévét néz, élvezheti a „Lehetetlen küldetés” sorozatot. Néhány szuperman parancsot kap egy fiktív országban a demokrácia helyreállítására. Egy hang közli mindjárt: Ha balul üt ki a dolog, tagadni fogjuk, hogy ismerjük önöket. Persze baj nélkül sikerül a demokráciát hetenként helyreállítani. 

Ma a szupermanok helyett egy szupermilliárdos intézi el ezt a dolgot. Ez a kortárs érthetetlenül rövid időn belül lett dúsgazdag. Bár a milliárdjait a börzén és pénzsíbolással szerezte, fulmináns sikereit csak a világot kormányzó háttérhatalom tippjeivel (London City, Rothschild klán) illetve utasítására érhette el. 

Mármost, ha valamely kormány nem hajlandó globalizálódni, vagy az új világrendbe besorolni, akkor nem kezdik rögtön a Bilderberg társaság liberátorai bombázni az országot, előbb a globális háttérhatalom ezen bőkezű stromannjának dollárjai folynak az ellenzék kasszáiba. Ha a következő választások nem hoznának eredményt, még mindig jöhet a revolúció. Lásd az arab tavaszt vagy az utolsó pillanatban félresikerült török nyarat, vagy éppen az Országház téri tüntetőket. Bizony Soros csak a stroman a világot nála hatalmasabb erők kormányozzák!  
xx

Azért nem kívánhatjuk a globális kamatgyarmatosítóktól, hogy afrikai államokra nyakló nélkül kamatokat erőszakoljanak, amikor ezek úgy sem bírják visszafizetni. Sokkal egyszerűbb az afrikaiakat Európába csábítani és itt ellátni. Soros filantróp szerint csak potom 30 milliárd eurót kell a brüsszeli marionetteknek tőle vagy főnökeitől (Rothschildok, IMF, ECB) felvenni, hogy a kedves, isten hozta vendégek jól érezzék nálunk magukat.
xx

Upc, Digi, T-com, etc. mindahányan százon felüli tv. csatornát kínálnak, melyek mindegyikét a nemzetközi, szuperliberális véleménygyártók kezelik. Ezekből Magyarországon kettő állami vagyis kormánypárti. Ezeket még Antal József, Árpád Bácsi és Hankiss uram játszották át az akkori balliberális irányba tendáló kormányzatnak. Később még vásárolt a Fidesz két saját csatornát. Hát ne károgjunk olyan hangosan, ha most eme néhány csatornácskának a Fidesz veszi hasznát.
xx


A világháború angolszász győztesei már magát a nemzeti szót is nácinak értelmezik. Volt szövetségesük a bolsevik radikális baloldal pedig fasisztázik. Mindkét kifejezés alatt mindketten a legbigottabb sovinizmust értik. Persze liberálisék követelik saját tojásfejű felsőbbrendűségüket, az antifa pedig maga az intolerancia.
A fasizmus megtartja minden magasabb civilizáció gazdasági rendszerét a szabad szociális piacgazdaságot, de politikai rendszere tekintélyuralmi - autokratikus, így próbálja megakadályozni, hogy a szabad szociális piacgazdeság turbókapitalizmusba torkoljon. Lehet-e a mai virágzó kínai rendszert kommunizmusnak nevezni? 
Pityin megfékezte az oligarchákat, végetvetett a jelcini liberális anarchiának. Fél nemzeti, fél liberális rendszert teremtett Oroszországban. 

xx

A középkori európai ember mindannyi keresztény volt. A király mint alattvalói a közvetlen hűbéreseitől a parasztig. Az egyházi emberek pedig ügyeltek a kánon betartására, de a korszellem sem tűrte az eltántorodást a hit tanaitól. A középkor végén nálunk is volt vallásháború a Harmincéves háború. Majd a Felvilágosodás kora, a liberális egyben nemzeti kor nyitánya. Azóta az európai először magyar vagy francia, csak azután református, vagy katolikus, jobb vagy baloldali, kőműves tanár vagy gyáriparos.
A liberális jóemberektől Európába invitált arabok inkább a középkorban élnek. Ők először szunniták vagy síiták utána mohamedánok, csak harmad sorban valamelyik mozlim állam polgárai. Nálunk felvehetik a német vagy svéd állampolgárságot, de mozlimok maradnak. Ahogy a zsidóság amely már a kereszténység felvétele előtt Európában élt, de a zsidó ma is először zsidó, csak utána izraelita de lehet katolikus vagy ateista, baloldali vagy liberális. Nemzeti csak akkor, ha a zsidóság, vagy a zsidó állam érdekei mellett áll ki.
A különböző színű, szőrű betelepítettek sem válnak soha európaiakká. Gyorsabban szaporodnak, mint az őslakosság és polgárháborúkat fognak szítani!
xx

Miután Kemál Pasa modernizálta a török közéletet Irán Egyiptom meg más mozlim országok is közeledni kezdtek Európához. A konzervatív monarchiákon kívül alig lehetett látni lefátyolozott nőket az utcákon. Csak miután az angolszász demokrácia Perzsiába telepítése félre sikerült és a nyugati nyegle deviáns liberalizmus ellenzékeként az iszlám valláson alapuló fundamentalista állam létesült, bújtak a nők önszántukból újra a csádor alá. Az arab tavasz megrendezése aztán végleg felborította a régió maradék stabilitását. Megoldhatatlan, végeláthatatlan problémák kezdete lett amely nem csak Európa, de az egész nyugati civilizáció vesztét okozhatja.
xx

Arábiát felrázta a „demokrácia” exportálása. Bár az olajáldás Arábiában előbb - utóbb elapad, de a napsugár, a jövő energiaforrása marad. Az energiabőség az ipart fogja odavonzani. A világ nagy változások felé halad. Arábia épp napjainkban küldi ötödik hadoszlopát Európába. Olyan törvényekkel álcázva a bevándorlást, melyeket a világ-háborúk győztesei kényszerítettek a legyőzött Európára.
Kína nemsokára egyenértékű nagyhatalom lesz, esetleg India úgyszintén. 
Jó, ha Európa tart a még intakt Orosz Birodalomtól. A világseriff pedig könnyen többre vállalkozhat, mint erejéből telik, de faji konfliktusain is széteshet. 
A többpólusú világrend több nagyhatalommal jó alternatíva lenne a világháborúkból győztesen kikerült két szuperhatalom abszurd hidegháborúja helyett!
Európát pedig rövidesen új feltörekvő hatalmak fogják fenyegetni.
Ha a Brüsszelből Európát a washingtoni háttérhatalom járószalagján kormányzó balos, liberális, zöld, sőt konzervatív bohócokat nem szavazzuk ki a következő európai választásokon, nem Gondoskodnunk saját, szuverén Európa centrikus védelemről, külpolitikáról, a kormá-nyoktól kontrollált bankrendszerről, ha Brüsszelben maradnak civilizációnk sírásói, ez nem csak Európa de az egész nyugati civilizáció végét jelenti!
xx

Ahogy más nagyhatalom felett, úgy Németország felett is elmúlóban van az idő. A mai Németország nem lenne képes az egész világ ellen évekig háborút viselni, mint a múlt század elején. A győztesek propagandája mégis mumusként ijesztgetik Európa népeit a németekkel. Bilderbergék tudják miért! A németek alig mertek az egyetlen ellenzéki pártra szavazni, nehogy náci fasiszta hírbe keveredjenek.
Nyugat Európa kellemes jólétben élt a háború utáni évtizedekben az amerikai esernyő alatt, olyannyira, hogy saját védelméről is megfeledkezett. Pedig Európacentrikus külpolitika és honvédelem híján csak Amerika bábjai lehetnek a szuper liberális brüsszeli politikárusok melyek jó részét Soros, a titkos világkormány fullajtárja kenyerezett le, és fordított Európa létérdekei ellen. Őnekik most a Bilderberg Társaság tömegtájékoztatásán adja tudtul mit tegyenek, illetve mellőzzenek.
Afelett, hogy két világháborúban Európa elvesztette addigi prioritását, még súlyosabb a győztesek ránk kényszerített törvényei alapján betelepített idegenfajú népség, melyek épp úgy mint Amerikában -rövid történelmi időn belül- túlszaporodnak az autochton népességen, és dezolálják úgy Európát mint Amerikát. Hozzátehetjük, hogy a volt Szovjet Birodalom területén élő mozlim népek, -nemsokára- szintén túlnövik a szláv népességet. 
Ébredjetek! A  washingtoni háttérből kormányzó hatalmi elit rövidesen tönkre teszi a nyugati civilizációt. 
xx

Könyvajánlat: Világháborúk és győztesek - A 20. század igazi története a két világháborútól napjaink népvándorlási válságáig.
xx

Nem csak az első világháborúban, de a másodikban is szlovákok, mint magyarok egy oldalon álltak. A Nagy Csehországból 1938ban kivált Szlovákia még külön részt vett a Lengyelország elleni háborúban, amitől Magyarország, utalva a több száz éves lengyel-magyar barátságra tartózkodott. Majd Szlovákia elsőként indult a Szovjet elleni háborúba.
A szövetséges győztesek újra restaurálták a Csehszlovák államot. Anglia, mint Franciaország ezen államképződményben vélte megbízható szövetségesét Németország hátában. A szovjet vagy orosz hadseregnek pedig, ugródeszkát képezett Európa szívébe!
A Szovjet Birodalom széthullása után a szlovákság újra követelte függetlenségét és kilépett Nagy Csehországból, ahova ugyanúgy megkérdezésük nélkül lettek besorolva, mint a felvidéki magyarok. Ezen előzmények után, érthetetlen milyen jogon tarthat Szlovákia magyar területeket megszállva. A szlovákoknak joguk volt a függetlenséghez, amit a magyaroktól megtagadnak, de még az autonómiát sem hajlandóak megadni. Sőt minden trükkel próbálják a magyar kisebbséget eliminálni. Talán a magyarokra nem vonatkoznak az annyit elcsépelt emberi jogok?
xx

Autonómiát!
Igen a székely zászló a székelység autonómia igényét jelképezi.
Már a trianoni békeszerződés kötelezi Romániát az erdélyi kisebbségek autonómiájának megadására, amit papíron meg is adtak, ameddig Ceaușescu ezt a papírautonómiát is megszüntette 1968ban. Az erdélyi szászoknak is autonómiát ígért a román kormány, amikor megszavaztatta velük a csatlakozást Nagy-Romániához. Mára pedig a több-százezer erdélyi szászból és bánáti svábból alig maradtak néhányan. A Wilson doktrína alapján Jugoszláviát, mint Nagy-Csehországot szintén kötelezi a párizsi békediktátum a kisebbségek jogainak tiszteletben tartására, de az utódállamok, azóta is minden trükkel megpróbálják a kisebbségeiket eliminálni.
A mindenkori magyar kormányoknak kötelessége lenne nemzetközi fórumokon, de főleg a győztesek kormányainál követelni az idegen uralom alá kényszerített honfitársaink jogait! Ausztria a Hágai- Bíróság elé vitte Dél Tirol ügyét. Azóta Dél Tirol autonómiát kapott Olaszországtól.
xx

A lengyel országgyűlés nem átallotta kétségbe vonni, hogy néhány bíróból álló testület ítélkezhessen a parlament több száz képviselőjének határozatai felett. Balliberálisék rögtön tüntetni vonultak minden emberükkel a többségi lengyel országgyűlés ellen, de az EU brüsszeli szuper demokratái is fasisztázásba, nácizásba kezdtek a demokrácia ilyetén csorbítása hallatán.
Természetes minden nemzetnek van legfelsőbb bírói fóruma. Az alkotmánybíróság, azaz a törvényhozás feletti ítélőszék az USA specialitása, amit belekényszerítettek a megszállt Németországa alkotmányába, majd a csillagváltás után a közép-európai alkotmányok is átvették az alkotmánybíróságot mint a demokrácia zálogát.
Gondolkodjunk csak, néhány bíróból álló testületet nem könnyebb befolyásolni – ne adj Isten lekenyerezni mint a több száz fős többpárti országgyűlést?
Az igazságos rendszer legfőbb hatalmának az országgyűlésnek illetve a népszavazásnak kell lennie!
xx

Mit hoz a Trump éra?
Az európai újkor a spanyol évszázaddal vette kezdetét, melyet a francia, majd a brit évszázad követett. A huszadik századnak, a német évszázadnak kellett volna lennie. A két vesztett világháború ellenére is -ez időben- Németország maradt Európa legerősebb gazdasági hatalma. Közben az új világ gazdasága és népessége úgy megerősödött, hogy Amerika nemcsak Németország, de egész Európa felett hegemóniát szerzett.
A tizenkilencedik évszázad végére kifejlődött nagyhatalmak: Franciaország, Nagy-Britannia, az Osztrák–magyar monarchia, Oroszország, Németország, az Amerikai Egyesült Államok és Japán, kevés katonai erővel biztosíthatták volna szuverenitásukat, de egyesültek két ellentétes hatalmi blokká, majd 1914 nyarán háborúra keltek. Minthogy a nagyhatalmak az egész világot birtokolták, a konfliktusuk világháborúvá fajult. Az első világháború az európai nemzetek összeférhetetlenségéből fakadt. A másodikat viszont a nemzetközi finánchatalom (amely Amerikát kamatgyarmatosította (FED) – mára pedig az egész földkerekség meghódítására spekulál) bábja Roosevelt és emberei illesztették össze.
Nyugat Európa kellemes jólétben élt a háború utáni évtizedekben az amerikai esernyő alatt, oly annyira, hogy saját védelméről is megfeledkezett. Pedig Európacentrikus külpolitika és honvédelem híján csak Amerika bábjai lehetnek a szuper liberális brüsszeli politikárusok.
Afelett, hogy két világháborúban Európa elvesztette addigi prioritását, még súlyosabb a győztesek ránk kényszerített törvényei alapján betelepített idegenfajú népség, melyek épp úgy mint Amerikában -rövid történelmi időn belül- túlszaporodnak az autochton népességen, és dezolálják úgy Európát mint Amerikát. A volt Szovjet Birodalom területén a türk és mozlim népek, -nemsokára- szintén túlnövik a szláv népességet. Vagyis a világot kormányzó háttérhatalom saját létalapját teszi tönkre! 
Amerika egy független amerikait választott elnöknek. Kérdés: mire lesz képes, mit mer vállalni a független elnök?
Megszünteti a Bilderberg Társaság befolyását, amely Amerika gazdasági és katonai erejét faltörő kosként veti be a világ ellen?
Meri állami kézbe venni az US jegybankot?
Akceptálja Amerika mellett: Európát, Oroszországot, Kínát társhatalomként.
Kivonul Arábiából mind Afganisztánból, mielőtt Amerikának véres fejjel kell távoznia mint nemrég Vietnamból. Miután kifogyott a fosszilis energia, a jövő energiaforrása a nap lesz, amiből bőven van az arab sivatagban. Az energiabőség vonzani fogja az ipart, a szemita faj pedig ért a kereskedéshez. Feltehető hogy Arábia, ha áthidalja a „felszabadítást” követő anarchiát, esetleg India szintén felzárkóznak a számottevő hatalmak közé.
Több nagyhatalom kevesebb erővel is megvédheti függetlenségét, ha közülük kettő esetleg hadra kel, tekintettel más hatalmakra nem zúzhatják egymást végképp tönkre, ahogy ezt a két világháború győztesei Európa akkori legerősebb hatalmával Németországgal, illetve Európával tettéktették.
xx

A kis államok szuverenitása inkább csak illúzió! Már békeidőkben kénytelenek alávetni magukat országukhoz legközelebbi hatalmi csoportosulás érdekeinek. Az erősebb hatalmak háborús viszályaiba saját érdekeik ellenére is bele kényszerülnek. Bár Horthy Miklós kormányzó és munkatársai Nagy Britannia hívei voltak, az akkori történelmi szituációban mégis a Kárpát medencéhez közelebbi német-olasz hatalmi csoport oldalára kényszerítette Magyarországot a történelem. A háború után a két, Európában téridegen győztes SzU-US kényszerítette homokegyenest ellenséges rendszereit a maga hatáskörében Európára. Miután a Szovjet Birodalom saját fogyatékosságain összeomlott, most a bankárdinasztiák washingtoni kormánya próbálja Amerika után (FED) az egész világot kamatgyarmatosítani - globalizálni.
Csak remélhetjük, hogy a szavazók többsége ignorálja a véleménycsinálók bal és liberális javaslatait és a jobboldali pártokra (mai ellenzék) szavaz mielőtt a kisebbségi jogok erőszakolói, az idegen fajok becsábítói, multikulti, buzibuli, polgárháborúkba dönti a világot.
xx

Eltünt a Népszabadság? Átkerült a Médiaworks tulajdonába. Üssük be a Googelbe: médiaworks, és nézzük csak kivel - kikkel is van dolgunk. Ez a szupranacionális multi társaság Amerikától Eurázsián át Új Zélandig számtalan véleménygyártó média tulajdonosa. Nem csak mi populisták, reakcionáriusok, de akinek esze és szeme van láthatja, hogy ez az egylet a Bildenbergék egyik leányvállalata a világ globalizálására. Saját kik vagyunk-ja szerint: már 2014 őszi megalakulásuk pillanatában Magyarország egyik legnagyobb médiavállalatává lettek nyomdák kiadók felvásárlásával. Budapesten kívül 58 városra terjed ki hálózatuk. Amikor az MKP harmadik mutációja az MSZP nekik adta el szócsövét tudta, hogy jó kezekbe kerül.
Ne aggódjanak hát a szerkesztő elvtársak, akiknek eddig a szekerét tolták, nem fognak megfeledkezi hűséges embereikről. Ha nem is épp a Médiawork, de Soros milliárdos, - aki London City hozzájárulása nélkül nem nyerhetett volna milliárdokat a GBP kárára – majd hónuk alá nyúl, és visszaállítja a sajtó elveszejtett szabadságát!
xx

Amerika? - illetve Amerikát és a világot kormányzó finánchatalom máig nem kötött békét Németországgal. Természetes, hogy az ő embereik - asszonyságaik kormányoznak Németországban.
A bevándorlással - betelepítéssel Európa sorsa mára olyan bizonytalanná vált mint az USA jövője, amely rövid történelmi időn belül szétesik faji konfliktusain. Európa pedig polgárháborúk nyitányánál tart. Ha nem utasítjuk ki a bevándorlókat, nem szabadulunk meg Washington gyámságától, nem gondoskodunk saját védelmünkről, európacentrikus külpolitikáról. Elveszünk. 
xx

Európai Közös Hadsereg felállítását sürgette Orbán Viktor.
Rövid történelmi recitáció.
A múlt század harmincas évei végén három kibékíthetetlen rezsim gátolták egymás hatalmi kibontakozását: a liberális kapitalista angolszász világ; a sztalini bolsevizmus; és a nemzeti társadalmak. Hogy az egyiket eliminálják, a másik kettőnek szövetségre kellett lépnie, bármilyen ellenséges viszonyban is álltak egymással! Így adódott, hogy két világhatalomra törő halálos ellenség összefogott a német konkurens ellen.
Mára mindjobban kiderül, a konkurens nem egyedül Németország volt, hanem egész Európa. A győztes SZU-US meg is osztoztak Európán, aztán mindkettő a maga hatalmi szférájában ránk kényszerítette saját rendszerét, ideológiáját és törvényeit. A népek önrendelkezési joga tételétől, amely csak a győztesekre és csatlósaikra érvényes, az emberi jogok megtoldásától: amely az idegen fajú és kultúrájú emberek befogadásától, a drogfogyasztás, a buziházasság legalizálása, és mindennemű deviancia elfogadásáig kötelez minket. Mivel liberálisék szerint mindezek az európai kultúra és tolerancia legfőbb értékei.
Legelőbb ép a „győztes” Nagy-Britannia és Franciaország városait töltötték meg különböző színű, szőrű idegen fajú népekkel. Most Németországot és Itáliát lepik el idegen bevándorlók. Még be sem fejeződött Európa elidegenesítése, már terrorhullámokat produkálnak a bevándorlók másod, harmadgenerációs leszármazottai, a jövő polgárháborúi előjátékaként. A bevándorlok, sőt leszármazottaik nagyobb hányada új proletariátust képez, amely igénytelenebb életkörülményekkel is beéri mint az őshonos lakosság. A dinamika hiánya pedig a stagnáció!
Mára Európa sorsa épp olyan bizonytalanná vált mint az Egyesült Államoké, amely rövid történelmi időn belül szét fog esni faji konfliktusain. A volt Szovjet Birodalom déli területein, vagy tíz türk és mozlim nép él amelyek sokkal szaporábbak a szlávoknál. Túlnövik az oroszokat és nemsokára visszakövetelik az Eurázsiai Szteppét. Kína majd Szibériát fogja követelni. A zsugorodott Oroszország pedig kénytelen lesz Európára támaszkodni.
A demokrácia elengedhetetlen feltétele a prosperáló fejlett jól szervezett gazdaság, vagyis a jóléti társadalom. Csak ekkor támad a liberális korszellem, ezzel párhuzamban a polgárok egyenlősége, amely a demokráciát megteremti. E gazdasági és szellemi adottságok nélkül a demokrácia nem működik! Így a demokrácia csak a kort meghatározó civilizációt alakító népekre korlátozódik.
fasiszta vagy nemzeti rendszerek, akceptálják a szabad piacgazdaság előnyeit, de politikai államrendszerük autoritárius paternalista. Felmerül a kérdés: A mai prosperáló kínai államot és gazdasági rendszert lehet kommunizmusnak nevezni?
A perzsa Sah rendszere állt az összes iszlám állam között a legközelebb a nyugati világhoz, de autark mint autokrata rendszerét úgy a Bilderberg társaság mint a moszkoviták túl veszélyesnek ítélték, így addig diffamálták, még forradalom űzte el Perzsiából. Csak most derült ki micsoda dzsint szabadítottak ki a perzsa lámpásból. Az új rendszer saját vallásán alapuló konzervatív fundamentalista államot valósított meg, amely még kevésbé mutatott hajlamot a szuperhatalmak messianisztikus törekvéseihez igazodni, mint elődje. A világ hatalmasai kivárhatták volna türelemmel a perzsa forradalmi láz csillapodását, hiszen előbb – utóbb minden rendszernek igazodnia kell a szomszédokhoz, hogy békében hagyják! Az iraki szomszéd, világi Bath rendszere -ahol síiták, szunniták, keresztények megfértek egymás mellett- idővel biztosan nivellálta volna a mulláh-k fundamentalizmusát. A szuperhatalmak inkább felfegyverezték az agilis Szaddam Husszeint és Perzsia ellen küldték, de nem boldogult a Mullah Állammal, sőt Szaddam állig felfegyverzett hadseregét már Izrael vélte magára veszélyesnek. Okot kellett keresni Irakba bombázni a „demokráciát”. Azóta Irakban a két fővallás hívei egymás mecseteit vagy piacait robbantják pokolgépekkel, a hadsereg szélnek eresztett emberei pedig konkurens hadseregekben ölik az ellenséggé vált polgártársaikat.
Bizony a demokráciát Arábiába bombázni nem sikerült! Khomeinivel, Szadammal, Khadaffival, ha nem is voltak szuper demokraták, egy kis jóakarattal lehetett volna szót érteni. A demokrácia exportálása, az arab tavasz megrendezése radikális anarchiákat juttatott hatalomra Arábiában, amelyeket talán már lehetetlen lesz megfékezni. Arábiát pedig felrázta a „demokrácia” exportálása. Bár az olajáldás Arábiában elapad, de a napsugár, a jövő energiaforrása marad. Az energiabőség az ipart fogja odavonzani. A világ nagy változások felé halad. Arábia épp napjainkban küldi ötödik hadoszlopát Európába. Olyan törvényekkel álcázva a bevándorlást, melyeket a világháborúk győztesei kényszerítettek a legyőzött Európára.
Bár az Egyesült Államok katonai támaszpontjai körbehálózzák földünket, fenntartásuk horribilis összegekbe kerül. Annál inkább, hogy pénzüket a nemzetközi fináncoligarchától (FED) kölcsönzik kamatos kamatra. A világ pedig rövidesen nem fogadja el fedezetlenül nyomtatott dollárjaikat.
Oroszország kényszer nélkül vonult ki Európából. A jelcini anarchikus átalakulás éveiben úgy tetszett Oroszország ezután soha nem vetekedhet az Egyesült Államokkal, de Putin rendet teremtett. Fél liberális, fél nemzeti rendszert valósított meg Oroszországban.
Európa tarthat a per pillanat még intakt Orosz Birodalomtól, persze ilyen hatalmas kiterjedésű birodalom nagyon sok felől fenyegetett de legkevésbé Európától. Ezt az oroszok maguk is konstatálták. Próbálkoznak is jó viszonyt teremteni a nyugattal. Kivonultak a megszállt Baltikumból és közép-kelet Európából, akceptálják Ukrajna függetlenségét, de Elégedjünk meg ennyivel. Washington ne próbálkozzon sem Európát, sem Ukrajnát Oroszország ellen hangolni,
Kína és India nemsokára felsorakoznak a számottevő hatalmak közé. Arábia amint túllép az anarchián és terjeszkedni kíván, Európa van a legközelebb. Az újjá éledt sztyeppenépek pedig majd keletről fenyegethetnek bennünket.
Ma hiba lenne Washingtont az egyedüli szuperhatalomnak tekinteni.
Ha a Brüsszelből Európát a washingtoni háttérhatalom járószalagján kormányzó balos, liberális, zöld bohócok nem is akarják megérteni. Rövidesen új feltörekvő hatalmak fogják Európát fenyegetni. Európa nem számíthat Amerika örökös gyámságára. Ezt mielőbb meg kell értenünk! Gondoskodnunk kell saját, szuverén Európa centrikus védelemről, külpolitikáról, a kormányoktól kontrollált bankrendszerről. Az idegen fajú, szellemű bevándorlókat pedig ki kell toloncolni! Különben nem tudjuk magunkat átmenteni a jövőbe. Elveszünk!
xx

A múlt időkben Ukrajnát nevezték Oroszországnak bár területén besenyők, kunok, mongolok, a krimi tatárok a lengyel-litván királyok, majd az orosz cárok regnáltak. Már a cári időkben is Kis-Oroszországként szerepelt, majd az első világháború utolsó éveiben német segítséggel rövid időre függetlenné vált Oroszországtól, míg nem a bolsevikok újra megszállták. A második világháború nyugatra tolta Lengyelországot, ezzel a keleti lengyel területeket jó részben Ukrajnához csatolták, de Kárpátalja ruszin és magyar lakossága is Ukrajna része lett. A Szovjet birodalom szétesésével végül függetlenné vált Ukrajna.
Az Oroszországtól függetlenné vált Ukrajna nem egységes nemzeti állam. A legnagyobb orosz kisebbség mellett lengyel, ruszin, tatár, román, bolgár, magyar etnikumok lakják. A kijevi kormány az ukrán többség nyomására kierőszakolta az ukrán nyelvtörvényt, amely kötelezővé tette az ukrán nyelv használatát az iskolai oktatásban, a hivatalos életben, bár polgárainak több mint 30 százaléka nem ukrán anyanyelvű és a nemzetiségek ragaszkodnak identitásukhoz.
Már egyszer a német kancellár, a francia elnök, az orosz elnök és az ukrán elnök fegyverszünetben állapodtak meg. Putyin elnök ragaszkodott az orosz nemzetiségektől lakott területek autonómiájához Ukrajnán belül. Jogosan! Emlékezünk vissza Wilson híres pontjainak egyikére: minden nép maga döntsön, melyik nemzethez akar tartozni! Erről a mindkét világháborút lezáró békegyártók megfeledkeztek, pedig ezen egyszerű regula alkalmazása a világpolitikában, sok háborúnak vehetné elejét. Ameddig Ukrajna és mentorai ezt a megállapodást nem tartják be, addig az Ukrán Orosz háborúnk sem lesz vége.
xx

A huszad század háborúi a tömeggyilkosságok sorozatai voltak. Mindegyik hadviselő fél rengeteg embertelenséget követett el, de csak a legyőzöttek rémtettei lettek elítélve, egyúttal a győztesek vétkei jogos megtorlásnak minősítve. Kvázi a háború karaktere a törzsi mészárlásoktól, az ókori, középkori, a jelenkori háborúkig nem változott. A huszadik századi civilizáció a háború kegyetlenségeit két új fogalommal toldotta meg: a feltétel nélküli kapituláció és a háborús bűnös fogalmaival. Az elkövetkező háborúkban a vesztesek készüljenek fel, hogy ugyanazon vétségek miatt, amit a győztesek is ugyanazon háború alatt elkövetnek, majd háborús bűnösként kell felelniük. Mi sem természetesebb, hogy egyszer majd amerikai tábornokok kényszerülnek a feltétel nélküli kapitulációt elfogadni, vagy szovjet-orosz, illetve brit politikusok fognak háborús bűnösként állni, új győztesek bíróságai előtt.
xx


Ha valaki írni akar, annak sokat kell olvasni! Találta fején a szöget egyik kortárs író. Majd tovább szőtte gondolatait: aki hülyeségeket olvas, az hülyeségeket fog majd írni. Aki okosakat olvas, az talán, okosakat is ír. Jaj, ne tessenek kérdezni tőlem, kitől származik eme paradigma. Elfelejtettem, de ha diplomamunkát írnék, és hiányozna belőle eme férfiú megnevezése, ellenségeim biztosan rám sütnék a plágiát bélyegét. Minek is tagadnám, kevés tudományomat is másoktól kaptam!  Végülis amit ma tudunk, azt rég kifundálta, feltalálta, megírta valaki régi idők, vagy újabb kor géniusza. Ergo mindnyájan csak másolók, átvevők, továbbadók vagyunk. A kevesek, kiknek megadatott valami hasznosat alkotni, vagy felfedezni, sikerük alapjait ők is másoktól merítették.
Európa szerte több ismert politikusról derítettek ki akadémiai címük megszerzése körüli hiányosságokat politikai ellenfeleik. Főleg azokról, akik túl nagy konkurenciát jelentettek számukra. Persze elfelejtettek saját portájuk előtt sepregetni. Náluk nem akadály a duplán eltűnt disszertáció, az ügynök, vagy pufajkás múlt.

Megjegyzések

Népszerű bejegyzések ezen a blogon